Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacje na temat ochrony prywatności
www.sroka-online.pl zobowiązuje się do poszanowania Twojej prywatności i uznaje Twoją potrzebę ochrony danych osobowych, które udostępniasz nam na tej stronie. Jak być może wiesz, odwiedzając witryny w Internecie, właściciel witryny ma możliwość zbierania informacji o Tobie, od imienia i nazwiska oraz adresu do preferencji dotyczących zakupów. Naszym celem jest przestrzeganie zasad określonych w niniejszej polityce prywatności i przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów, które mają na celu ochronę Twojej prywatności.

AKTUALIZACJE POLITYKI
www.sroka-online.pl może aktualizować niniejszą Politykę prywatności od czasu do czasu. Ilekroć dokonamy zmiany, zamieścimy zaktualizowaną politykę na tej stronie. W ten sposób użytkownicy mogą być na bieżąco z naszymi politykami zbierania informacji. W związku z tym zalecamy częstą wizytę na tej stronie, aby zapoznać się z naszymi zaktualizowanymi zasadami.

INFORMACJE OSOBISTE
"Dane osobowe" oznaczają wszelkie informacje, które można wykorzystać do identyfikacji osoby fizycznej, w tym między innymi imię i nazwisko, adres domowy lub inny adres fizyczny oraz adres e-mail lub inne dane kontaktowe, niezależnie od tego, czy są w pracy, czy w domu. . Zasadniczo możesz odwiedzać nasze strony internetowe, nie informując nas o tym, kim jesteś, ani nie ujawniając żadnych danych osobowych o sobie. Jeśli zdecydujesz się udostępnić nam dane osobowe na tej stronie internetowej, możemy przekazać te informacje w hermes lub hermes zewnętrznych usługodawców.
BEZPIECZEŃSTWO
Rozumiemy, jak ogromne znaczenie ma ochrona bezpieczeństwa Twoich danych osobowych, którymi się z nami dzielisz. Niestety, żadna transmisja danych przez Internet nie może być zagwarantowana w 100%. W związku z tym, mimo że dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe, nie możemy zagwarantować ani zagwarantować bezpieczeństwa jakichkolwiek informacji przekazywanych do naszej witryny lub z naszej strony, a robisz to na własne ryzyko.
Powrót
Copyright © 2020 www.sroka-online.pl. All Rights Reserved